Iespēja piedalīties „Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas” pasākumos

26.07.2016

Projekti

10. – 13. oktobrī Briselē notiks „Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas” („Atvērtās dienas”) semināri, kuru moto šogad ir „Reģioni un pilsētas ilgtspējīgai un iekļaujošai izaugsmei”. Interesentiem būs iespēja izvēlēties sev interesantākos no 130 semināru klāsta, kas veltīti trim galvenajām tēmām – „Ilglaicīga un ilgtspējīga ekonomiskā izaugsme”, „Iekļaujoša ekonomiskā izaugsme” un „Padarot Eiropas strukturālos un investīciju fondus vienkāršākus”.
Semināru rīkošanā iesaistījušās 22 vietējo un reģionālo pašvaldību partnerības, 13 Eiropas Komisijas ģenerāldirektorāti, Eiropas Reģionu komiteja, kā arī virkne asociāciju un institūciju.

Reģistrēšanās dalībai semināros - līdz 26. septembrim „Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas” tīmekļa vietnē.

„Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļa” (iepriekš zināma kā „Atvērtās dienas”) ir gadskārtējs četru dienu pasākums, kas kopš 2003. gada notiek Briselē un kura laikā vietējo un reģionālo pašvaldību pārstāvji, kā arī eksperti un akadēmiskās aprindas var apmainīties ar labu praksi un zinātību pašvaldību attīstības jomā. Tas ir arī atzīts forums, kurā notiek politiska līmeņa saziņa par ES kohēzijas politikas attīstību un paveras iespēja vērst lēmumu pieņēmēju uzmanību uz vietējo un reģionālo pašvaldību nozīmi ES politikas veidošanā. „Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļa” ir lielākais šāda veida publiskais Eiropas mēroga pasākums.

Agita Kaupuža

Amats: LPS padomniece Eiropas Savienības jautājumos, LPS pārstāvniecības Briselē vadītāja

Tālrunis: +3222040670

E-pasts: agita.kaupuza@lps.lv