Iespēja uzņēmumiem pieteikties kvalitātes zīmēm

Publicēts 01.09.2016

Pēdējo mēnešu laikā aktivizējusies uzņēmumu pieteikšanās kvalitātes zīmēm “Dabīgs Produkts”, “Latvijas Produkts” un “Quality Product of Latvia”. Uzņēmumi aktīvi piesakās programmas “Latvijas zīmoli” ietvaros izstrādāto kvalitātes zīmju piešķiršanai, tādējādi raksturojot savus produktus kā dabiskus, kvalitatīvus vai ar Latvijas izcelsmi – piešķirot produktam papildus vērtību un norādot patērētājiem uz tā priekšrocībām.

Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uztura lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

“Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti, savukārt, kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgos.

Lai atvieglotu uzņēmumu pieteikšanos šīm kvalitātes zīmēm, katrai no tām izveidota atsevišķa pieteikumu anketa.

Pieteikšanās kvalitātes zīmei “Latvijas Produkts” 

Pieteikšanās kvalitātes zīmei “Dabīgs Produkts”

Pieteikšanās kvalitātes zīmei “Quality Product of Latvia”

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0