Iesūti ES fondu projekta fotogrāfiju un laimē ceļojumu un fotoskolas nodarbību!

21.07.2017

Projekti

Eiropas Komisija ES fondu kampaņas #EUinMyRegion jeb “Eiropa manā reģionā” ietvaros aicina jebkuru interesentu līdz 27. augustam iesūtīt līdz trim fotogrāfijām ar ES fondu projektiem. No populārākajām un žūrijas izvēlētajām fotogrāfijām trīs labāko fotogrāfiju autori saņems braucienu uz Briseli divām personām Eiropas Reģionu un Pilsētu nedēļā 9. – 12. oktobrī un ielūgumu uz fotografēšanas darbsemināru.
Konkursā var piedalīties ikviens pastāvīgs ES valsts iedzīvotājs. Lai pretendētu uz balvu, jāiesniedz 1-3 fotogrāfijas, kurā attēlots ES finansēts projekts ar nosacījumu, ka attēlā ir skaidri redzams ES karogs (emblēma) un informācija par ES fondu atbalstu (informatīvais plakāts, stends, plāksne).
Darbi jāaugšupielādē Eiropas Komisijas Facebook lapā lietotnē “Europe in My Region”. Fotogrāfijas var arī nosūtīt uz e-pastu regio-infopub@ec.europa.eu, norādot fotogrāfijā redzamā projekta nosaukumu, pilsētu/reģionu, valsti, fotogrāfijas uzņemšanas datumu, kā arī autora vārdu, uzvārdu, e-pastu, dzimšanas datumu, pasta indeksu, pilsētu un valsti.
Visiem darbiem ir jābūt oriģināliem darbiem, un dalībniekam ir jābūt autortiesību vienīgajam īpašniekam vai pārņēmējam. Katram fotoattēlam, kas piedalās konkursa fināla atlasē, ir jābūt pieejamam augstā izšķirtspējā. Konkursam drīkst iesniegt kolāžas.
Par iesūtītajām fotogrāfijām š.g. 1. – 10. septembrī noritēs publiskais balsojums, lietotnē ļaujot atzīmēt kā favorītus ne vairāk kā trīs konkursa darbus. 100 fotoattēli, par kuriem būs saņemts visvairāk balsu, tiks iekļauti žūrijas izveidotā darbu izlasē kopā ar 25 žūrijas neatkarīgi izvēlētiem darbiem.
Žūrija no šiem darbiem izvēlēsies trīs uzvarētājus. Tā savu izvēli veiks, izmantojot šādus kritērijus: atbilstība konkursa tēmai, estētiskā kvalitāte un radošums. Īpaši tiek novērtēti emocionāli fotoattēli, kura centrā ir cilvēks, ES fondu ietekme uz viņa dzīvi, cilvēka mijiedarbība ar projekta rezultātu.
Tēmas izvēlei visi Latvijas ES fondu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda projekti ir atrodami šeit, savukārt  2014. – 2020. gada – šeit. Projektam nav obligāti jābūt pabeigtam.
Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/EuropeanCommission/app/386310531430573/
Sociālie mediji: @EU_Regional #EuinMyRegion