Ilzeskalnā izveidota trenažieru zāle

Publicēts 25.01.2016

Ilzeskalna pagasta sieviešu biedrības “Mājupceļš” izveidotā dienas centra “Sniedz roku” darbības un interešu loks jaunajā gadā ir paplašināts un pilnveidots ar vēl nebijušiem brīvā laika pavadīšanas iespēju piedāvājumiem. Ir piepildījies aktīvā dzīvesveida cienītāju sen lolots sapnis – Ilzeskalnā ir pašiem sava trenažieru zāle.

Aprīkojums tika iegādāts, konsultējoties ar sporta darba speciālistiem, kuri izvērtēja, kādi trenažieri ir vajadzīgākie un atbilstošākie perspektīvajam zāles apmeklētāju kontingentam. Tagad apmeklētājiem ir iespējams cilāt svaru stieņus un hanteles, vingrināt muguras un vēdera muskuļus utt., līdz ar to bez liekiem izdevumiem ir kolosāla iespēja iegūt vingru, trenētu, skaistu ķermeni, uzlabot vispārējo veselības stāvokli. Trenažieru zāles tapšanas ideja un tās īstenojums ir Ilzeskalna pagasta sporta darba organizatores Velgas Lāces un sieviešu biedrības “Mājupceļš” kopīgi paveikts darbs visu Ilzeskalna iedzīvotāju labā.

 

Anna Višķere

IMG_2364 IMG_2367 IMG_2377 IMG_2380 IMG_2381 IMG_2384 IMG_2387 IMG_2392

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0