Ilzeskalna pagasta sportisti pierāda sevi skriešanās seriālā „Skrien Latvija”

Publicēts 19.11.2015

Jau piekto gadu Latvijā notiek skriešanas sērija „Skrien Latvija”, kuras ietvaros katru mēnesi notiek viens skriešanas posms kādā no Latvijas pilsētām. Šogad skriešanas sērija notika no aprīļa līdz oktobrim Latvijas lielākajās pilsētās: Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā.

Ar Rēzeknes novada un Ilzeskalna pagasta atbalstu Ilzeskalna jauniešiem bija šī unikālā iespēja piedalīties visos septiņos skriešanas posmos. Jauniešiem šī iespēja deva ne tikai skaista ceļojuma prieku, bet arī nopietnu pievēršanos skriešanai, kā arī stingru treniņu grafiku un lielu mērķu uzstādīšanu.

Kopā ar treneri Velgu Lāci jaunieši trenējās un visos „Skrien Latvija” posmos skrēja 10 km „NIKE tautas” distanci. Par šo iespēju ir jāpateicas Rēzeknes novada pašvaldībai, kuri apmaksāja dalību visos posmos, kā arī Ilzeskalna pašvaldībai, kura nodrošināja transportu.

Kopā ar Ilzeskalna jauniešiem gandrīz visos posmos bija Ilzeskalna šoferis Nikolajs Ivanovs, kuram pateicoties vienmēr tikām laicīgi galamērķī. Tāpat liels paldies jāsaka SK „Magnen”, kuri atbalstīja un deva iespēju aizbraukt uz Kuldīgas pusmaratonu.

Rēzeknes pusmaratona ietvaros norisinājās Latvijas šosejas skrējiens 10 km distancē, kur savā grupā pirmo vietu izcīnīja Kristīne Gailuma un 3. vietu puišu konkurencē ieguva Raivis Elksnis.

Ilzeskalna jaunieši ne tikai izbaudīja ceļojuma priekus un kopīgi pavadīto laiku, bet arī nesa Rēzeknes novada vārdu Latvijā, kā arī pierādīja savus spēkus ieņemot labas vietas kopvērtējumā. Starp 20 komandām, Ilzeskalna komanda palika 13. vietā, taču individuālajos skrējienos savā grupā 5. vietu ieguva Kristīne Gailuma, 6. vietu Elvita Kotāne, 7. vietu Ilona Špundere, 12. vietu Velga Lāce. Puišiem konkurence bija daudz sīvāka — 14. vieta Jānim Bogdanam, 6. vieta Ērikam Džuļam, 8. vieta Aldim Bogdanam, 9. vieta Raivim Elksnim, 11. vieta Arnoldam Gailumam.

Saglabājot sportisko kondīciju, jaunieši piedalījās arī skrējienā Ilzeskalna pagastā „Lāčplēša kauss 2015” un tautas skrējienā „Ieelpo Rēzekni 2015”.

 

Biedrība “Iļžukolna jaunatne”

tel bildes 09.09.2015 230 tel bildes 09.09.2015 238 tel bildes 09.09.2015 482Untitledqqqq

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0