In Memoriam. Antoņina Čistjakova (18.01.1961.- 26.02.2018.)

Mūsu laiks ir tik īss,
Mūža vēji šalc apkārt un pāri.
Kas lai zina to brīdi,
Kad atskanēs likteņa balss…
Šodien tīras un baltas sniega segas klātajā Ozolainē pārdomājam sēru vēsti. Pēc smagas slimības 57 gadu vecumā pa Mūžības ceļu ir aizgājusi ilggadēja Ozolaines pagasta pārvaldes darbiniece Antoņina Čistjakova.
Visu savu darba mūžu Antoņinas kundze ir veltījusi mūsu pagastam.
Uzreiz pēc Malnavas sovhoztehnikuma absolvēšanas, Antoņina kā jaunā speciāliste uzsāka darbu toreizējā sovhozā par ekonomisti. Pēc reorganizācijām pārkvalificējās un sāka strādāt par zemes lietu speciālisti, bet kopš 2016. gada- par komunālinženieri. Ozolaines pagasta pārvalde Latvijas Valsts svētkos izteica Antoņinas kundzei pateicību par atsaucību un godprātīgi pildītu darbu.
Antoņinas kundze bija rūpīga un stingra māmiņa divām brīnišķīgām meitām. Palīdzēja rūpēties par mazbērniem, jo arī vīrs mūžībā aizgāja pāragri. Ģimenei tas ir zaudējums, pie kura nepierod un kuru nekad neaizmirst…
Mūsu sirdīs Antoņina paliks kā godīgs, taisnīgs un sirsnīgs cilvēks. Vārdi, ko viņa ir teikusi, darbi, ko viņa ir veikusi, dvēsele, ko viņa sevī nesusi, dzīvos joprojām mūsu  atmiņās.
Lai gaišs un viegls Mūžības ceļš!
Antoņinas Čistjakovas izvadīšana pēdējā gaitā notiks 1. martā plkst. 10.00 no Rēzeknes Jēzus Sirds katedrāles. Aizgājēju zemes klēpī guldīs Bekšu kapos, Ozolaines pagastā.
Valentīna Mališeva