In Memoriam. Igors Kolosovs (16.11.1965.—2.10.2017)

Publicēts 02.10.2017

2. oktobra rītā Rēzeknes novadu sasniedza sēru vēsts – naktī no svētdienas uz pirmdienu Mūžībā pēkšņi aizgājis Rēzeknes novada domes deputāts Igors Kolosovs.

Dzimis un audzis Maltas pagastā, pastāvīgi dzīvoja Silmalas pagastā. No 2005. gada līdz 2009. gadam viņš bija Maltas pagasta padomes deputāts, bet, pēc Rēzeknes novada izveidošanas, Igoru Kolosovu ievēlēja par Rēzeknes novada domes deputātu no politiskās partijas “Alternative”. Arī šogad 3. jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās balsotāji uzticējās I. Kolosovam un viņš tika atkārtoti ievēlēts par Rēzeknes novada domes deputātu. Būdams deputāts, Igors Kolosovs pildīja vairākus atbildīgus uzdevumus – viņš bija pašvaldību kopīgās iestādes “Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” uzraudzības padomes loceklis, Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas priekšsēdētāja vietnieks. Pēdējā laikā viņš bija aktīvi nodarbināts ar jaunu investoru piesaisti, organizējot pārrunas ar daudziem uzņēmējiem, kas vēlējās izvietot savus uzņēmumus novada teritorijā. Igora Kolosova enerģija un entuziasms likās neizsmeļami. Darbā daudz palīdzēja Baltijas Krievu institūtā (2003) iegūtā jurista kvalifikācija.

Igors Kolosovs daudz laika un enerģijas veltīja darbam ar jauniešiem. Viņam bija liela pieredze un speciālā izglītība sporta jomā, ļaujot trenēt Rēzeknes novada jauniešus austrumu tuvcīņas sportā.

Draugi atceras Igoru Kolosovu kā atsaucīgu un labsirdīgu cilvēku, kas vienmēr bija gatavs nākt palīgā jebkurā brīdī, bet tuviniekiem viņš bija gādīgs vīrs, tēvs un vectēvs.

Atvadīšanās no Igora Kolosova notiks trešdien, 4. oktobrī, plkst 13.30 Rēzeknes Vissvētākās Dievdzemdētājas piedzimšanas pareizticīgo baznīcā, Atbrīvošanas alejā 98A.

Rēzeknes novada pašvaldība izsaka visdziļāko līdzjūtību Igora Kolosova tuviniekiem.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0