Invalīdu un viņu draugu apvienības “Impulss” biedri piedalās starptautiskās sacensībās novusā

Uncategorized

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības atbalstam, Invalīdu un viņu draugu apvienības “Impulss” komanda sešu cilvēku sastāvā piedalījās FINSO Starptautiskajā reitinga turnīrā novusā “Sāls kauss 2019” cilvēkiem ar invaliditāti, kas norisinājās nelielā Polijas pilsētiņā Veļičkā, kas ir slavena ar savām sāls raktuvēm. Šoreiz godalgoto vietu kausi bija atbilstoši turnīra nosaukumam. Mūsu Rēzeknes novada pārstāvis Valdis Laganovskis ieguva 1. vietu gan starp cilvēkiem ratiņkrēslos, gan arī kopējā reitingu tabulā. 2. vietu ieguva Igaunijas pārstāvis Saartok Jaan un 3. vietu Latvijas pārstāvis no Jēkabpils Valdis Strods. Kopā turnīrā piedalījās 21 dalībnieks ar invaliditāti, kuri pārstāvēja vairākas valstis – Latviju, Poliju, Igauniju, Krieviju u.c.
Lielu pateicību izsakām par atbalstu Rēzeknes novada pašvaldībai, kas deva iespēju piedalīties mums kārtējā svarīgā turnīrā, kā arī pateicamies visiem, kuri turēja par mums īkšķus.

IuVD apvienības “Impulss” valdes locekle Rita Ahentāle
20190922_153730