Izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm 2018. gadā

Publicēts 09.01.2018

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm 2018. gadā.

Konkursa mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu aktivitātes un ieinteresētību vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas jomā. Konkursā var piedalīties novada izglītības iestādes, interešu izglītības pulciņi un skolēnu pašpārvaldes. Kopējais vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas konkursam atvēlētais budžets 2018. gadā ir 2000 EUR. Viena pretendenta pieprasītā summa nedrīkst būt lielāka par 250 EUR. Paredzams, ka konkursam pieejamā budžeta ietvaros tiks atbalstīti 8 projekti.

Projekti jāiesniedz līdz 22. janvārim Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē (Atbrīvošanas aleja 95A, LV -4601, 3. kab.).

Anita Rudziša,
Rēzeknes novada pašvaldības
interešu izglītības speciāliste

Pielikumā: Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm 2018.gadā nolikums.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0