Izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm

Publicēts 06.01.2020

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm 2020. gadā. Konkursa mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu aktivitātes un ieinteresētību vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas jomā. Konkursā var piedalīties novada izglītības iestādes, interešu izglītības pulciņi un skolēnu pašpārvaldes. Kopējais vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas konkursam atvēlētais budžets 2020. gadā ir 2000 EUR. Viena pretendenta pieprasītā summa nedrīkst būt lielāka par 200 EUR. Paredzams, ka konkursam pieejamā budžeta ietvaros tiks atbalstīti 10 projekti.

Projekti jāiesniedz līdz 20. janvārim Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē (Atbrīvošanas aleja 95A, LV -4601, 3. kab.).

 

Anita Rudziša,
Rēzeknes novada pašvaldības Interešu izglītības speciāliste

Pielikumā: Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm 2020.gadā nolikums.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0