Izsludina konkursu par finansējumu jaunatnes nometnēm un neformālajai apmācībai

Publicēts 17.03.2017

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2017. gada 1. maija līdz 1. novembrim.

Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunatnes lietderīgu brīvā laika pavadīšanu neformālās izglītības nometnēs vai daudzdienu neformālās apmācībās Rēzeknes novadā.

Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastos darbojošās nevalstiskās organizācijas, pašvaldības, komercsabiedrības un cita veida organizācijas, kas reģistrētas LR Uzņēmumu reģistrā. Pieprasītā summa projekta īstenošanai nedrīkst būt mazāka kā 400,00 EUR un lielāka par 1000,00 EUR.

Projekti tiek gaidīti Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē (Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzeknē) līdz 31. martam plkst. 15.00 vai pa pastu līdz 29. martam (pasta zīmogs).

Vairāk informācijas par projektu konkursu skatīt nolikumā.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0