Izsludināta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” atklāta konkursa “Atbalsts “zaļo” tehnoloģiju ieviešanai ražošanā” otrās kārtas ietvaros projektu iesniegumu pieņemšana

Publicēts 21.11.2014

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina no 2014. gada 14. novembra līdz 2015. gada 16. janvārim programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” atklāta konkursa “Atbalsts “zaļo” tehnoloģiju ieviešanai ražošanā” otrās kārtas ietvaros  projektu iesniegumu pieņemšanu.

Programmas vispārīgais mērķis ir palielināt “zaļo” komersantu konkurētspēju, tajā skaitā esošo komersantu konkurētspēju, “zaļās” inovācijas un “zaļo” uzņēmējdarbību.

Programmas paredzētais finansējums - 6 273 320 EUR.

Plašāka informācija par atklātu konkursu un pieteikšanās kārtība uz atklāta konkursa atbalstu pieejama LIAA mājaslapā www.liaa.gov.lv. Informācija par Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu pieejama mājaslapās: www.eeagrants.lv, www.norwaygrants.org.

Projekta iesniegumus var iesniegt:

  • LIAA Lietvedības nodaļā darba dienās no plkst. 8.30 līdz plkst.17.00;
  • nosūtot pa pastu (ierakstītā vēstulē) Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442;
  • nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: liaa@liaa.gov.lv (noformētu elektroniskā dokumenta veidā)
Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0