Izsludināts konkurss par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem

Publicēts 20.04.2015

Rēzeknes novada izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2015. gada 1. jūnija līdz 1. novembrim. Konkursa mērķis ir atbalstīt aktivitātes jaunatnes sekmīgākai integrācijai politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā. Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastos darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, jauniešu centri, jauniešu klubi, skolēnu pašpārvaldes un jauniešu neformālās interešu grupas. Pieprasītā summa projekta īstenošanai nedrīkst būt mazāka kā 400,00 EUR un lielāka kā 700,00 EUR.

Projekti tiek gaidīti Rēzeknes novada domes Izglītības pārvaldē līdz 7. maijam plkst. 15.00 vai pa pastu līdz 4. maijam (pasta zīmogs). Sīkāka informācija Konkursa nolikumā.

 

Jānis Šaudiņš
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0