Izsludināts konkurss uz Kaunatas vidusskolas direktora amatu

Publicēts 18.05.2015

Rēzeknes novada pašvaldība līdz 5. jūnijam plkst. 16:30 gaida pieteikumus vakantajam Rēzeknes novada Kaunatas vidusskola direktora amatam. Uz Kaunatas vidusskolas direktora amatu var pretendēt personas, kurām ir:

- augstākā pedagoģiskā izglītība;

- valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;

- pieredze pedagoģiskajā vai izglītības vadības jomā, vai līdzīga rakstura koordinējošā, konsultatīvajā vai izglītojošā darbā;

- labas komunikācijas un sadarbības prasmes, psiholoģiskā noturība stresa situācijās;

- zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā;

- zināšanas izglītības satura un attīstības jautājumos;

- svešvalodu zināšanas;

- pieredze projektu darbā;

- IT lietošanas prasmes;

- vēlamas autovadītāja tiesības.

Motivācijas vēstuli, pieteikuma anketu, izglītības un valsts valodas prasmes apliecinošu dokumentu kopijas, tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas, Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas vidusskolas attīstības koncepciju (līdz 3 A4 lapām datorrakstā) un izziņu no Sodu reģistra par nesodāmību ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas vidusskolas direktora amatu” līdz 5. jūnija pl.16:30 (ieskaitot) aicinām sūtīt uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 5. jūnija no pl.8:00 līdz pl.16:30 iesniegt personīgi pašvaldības administrācijas sekretārei 17. kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē.

Pārrunas ar pretendentiem, kuru laikā viņiem tiks uzdoti arī praktiski uzdevumi, plānotas no 10. jūnija līdz 17. jūnijam.

Konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0