Izsludināts video konkurss "Rēzeknis nūvods – jaunīšim draudzeiga vide!"

03.10.2016

Jauniešiem

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina video konkursu „Rēzeknis nūvods - jaunīšim draudzeiga vide!” („Rēzeknes novads - jauniešiem draudzīga vide”), aicinot tajā piedalīties Rēzeknes novada jauniešus vai jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Dalībniekiem līdz 21. oktobrim jāiesniedz ne vairāk kā piecas minūtes gari video materiāli, kur apspēlēts temats par to, kādu tad redz Rēzeknes novadu jaunieši savām acīm.
Video var iesniegt elektroniskā veidā, ievietojot to portālā www.youtube.com un nosūtot faila atrašanās adresi uz e-pastu: janis.saudins@saskarsme.lv. Izvērtējot iesūtītos video, konkursa žūrija ņems vērā, vai video veidojuši paši jaunieši, cik oriģināls un kvalitatīvs ir video, kā arī uzfilmētā materiāla sasaisti ar konkursa tematiku. Rezultāti tiks paziņoti pēc 28. oktobra. Labāko video autori saņems naudas balvas: 1. vieta – 140 EUR, 2. vieta – 100 EUR un 3. vieta – 60 EUR.
Jāatzīmē, ka video konkursu Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde rīko jau ceturto gadu. Pērn par labāko tika atzīts Feimaņu jauniešu veidotais video.
 
Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018
Konkursa nolikums

Click to listen highlighted text!