Jātnieku sacensības “Rēzeknes novada kauss 2019”

15. jūnijā Ančupānu kartodromā (Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads) notiks treniņsacensības jātnieku sportā. Sākot no pl.10.00 apmeklētājus un līdzjutējus gaida ne tikai spraigas norises sacensību laukumā, bet arī piesātināta izglītojoši izklaidējoša programma, kur ikvienam būs iespēja interesanti un lietderīgi pavadīt laiku gan, gūstot ieskatu par dzīvnieku terapijas ietekmi uz cilvēka veselību, gan iegādājoties vietējo ražotāju gardumus un amatniecības darinājumus tirdziņā “Lobs Lobam”, gan arī vienkārši baudot kopējo pasākuma atmosfēru.
Programmā:
pl.10.00 seminārs "Dzīvnieku ietekme uz cilvēku psihoemocionālo stāvokli un pašsajūtu" *
Zirga ritmisko un trīsdimensiju kustību labvēlīgā ietekme uz cilvēka muskuļu tonusu, locītavu elastību, asinsriti un elpošanu.
Suņa un cilvēka komunikācijas loma cilvēka emocionālā piepildījuma, prāta un atmiņas spēju veicināšanā.
Būs vērojami praktiski vingrinājumu paraugdemonstrējumi gan ar zirgiem, gan ar suņiem
pl.12.00 treniņsacensības jātnieku sportā „Rēzeknes novada kauss 2019”
Interesentiem, kuri vēlas startēt sacensībās plašāka informācija sacensību NOLIKUMĀ
Visas dienas garumā:

• vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņš “Lobs Lobam”
  • zs “Apkalnmājas” meistardarbnīca “Laimes pakavs”
  • akvagrims un hennas zīmējumi ar dzīvnieku motīviem
  • vizināšanās ar ponijiem
  • biedrības “Par stipru ģimeni” aktīvās atpūtas piedāvājums

Tirgoties gribētājus aicinām iesniegt pieteikumu tirdzniecībai, iesūtot to e-pastā: learn@rezeknesnovads.lv vai iesniedzot personīgi Rēzeknes novada pašvaldībā, 8. kabinetā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzekne). Plašāku informāciju var gūt, zvanot uz tālruni 26543286.
IEEJA PASĀKUMĀ: bez maksas
ORGANIZĒ: SIA “Hevo”, biedrība “Rēzeknes staļļi”
ATBALSTA:
LEARN_logologoRGB (819 x 1157)
*semināru organizē Rēzeknes novada pašvaldības ESF projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā” ietvaros (Nr. 9.2.4.2/16/I/027), to finansē Eiropas Savienība
zirgi1