Jau trešo reizi noskaidroti Rēzeknes novada „Vara talanti”

14.02.2014

Jauniešiem

Šogad Talantu šovs pulcināja 26 izpildītājus un kolektīvus, vairāk nekā simts dalībnieku no mazākā līdz lielākajam. Pārsvarā tika izpildītas dziesmas un dejas, bet bija arī stāstnieki un mazais Markuss, kurš jau savos divos gados pazīst burtus, krāsas, figūras, ciparus, arī vairākās valodās. Paldies jāsaka dalībniekiem un skolotājiem par sagatavotajiem priekšnesumiem. Paldies arī Bērzgales pagasta pārvaldei un Bērzgales Kultūras namam par telpām, kur norisinājās „Vara Talants”, pasākuma vadītājam Edgaram, šova ekspertiem Ingai Drelei, Danutai Kārkliniecei un Edītei Čepulei, kā arī firmai „Lat audio” par gaismas un skaņas nodrošinājumu.
Guntars Skudra,
Rēzeknes novada pašvaldības interešu izglītības speciālists7.februārī Bērzgales kultūras namā tikās jaunie dziedātāji, dejotāji un citu jomu mākslinieki, lai plašākai publikai un žūrijai parādītu savus talantus un dotības. Konkurss „Vara talants” notika jau trešo gadu, taču jāatzīmē, ka arī iepriekš Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde ir organizējusi līdzīgus talantu konkursus – iepriekš šis festivāls bija pazīstams, kā „Zvaigznīšu parāde”, kas norisinājās deviņus gadus. Dziesmu un deju un dažādu prasmju šovs „Vara Talants 2014” pulcināja bērnus un jauniešus no vairākām novada izglītības iestādēm un jauniešu centriem. Dalībnieki uz skatuves atklāja savas spējas un prasmes – tos talantus, kas viņiem vislabāk padodas dziesmā, dejā vai kādā citā mākslā.
Guntars Skudra,
Rēzeknes novada pašvaldības interešu izglītības speciālists