Jaunatnes diena 2019 “Kuļturņiks Sprūževā”

Publicēts 27.06.2019

Spītējot karstajiem saules stariem, Rēzeknes novada jaunieši 19. jūnijā tikās Griškānu pagasta Sprūževā, kur norisinājās ikgadējā “Rēzeknes novada jaunatnes diena 2019”. Šogad pasākumā piedalījās 20 komandas, kuru sastāvā bija novada aktīvākie un sportiskākie jaunieši.

Pirms pasākuma sākuma, lai nostiprinātu komandas garu un uzmundrinātu jauniešus, visi pasākuma dalībnieki piedalījās saliedēšanas aktivitātē, kuras laikā 20 jauniešu komandas, tiesneši un pasākuma vadītāji kļuva par vienu grupu.

Novēlot veiksmīgu startu, komandas sešu jauniešu sastāvā devās pārbaudīt savas spēkus un atjautību 10 komandu disciplīnās – Aklais soda sitiens, Sarkanā krusta punkts, Kāpiens Himalajos, Ražas novākšana, Griškānu vadātājs, Mīnu lauks, Saules dūriens, Robins Huds, Krestiki- noliki un Burbuļfutbols. Uzvarētāju komanda bija tā, kura, atbilstoši noteikumiem, visas stafetes veica visātrāk un ieguva labākos rezultātus. Sacensību kopvērtējumā atjautīgākās un sportiskākās Rēzeknes novada Jauniešu dienas spēļu uzvarētāju titulu izcīnīja jauniešu komanda no Feimaņu pagasta, aiz sevis atstājot komandu no Sakstagala un Nautrēniem.

Sportojot dažādās disciplīnās, pasākuma dalībnieki un komandu līdzjutēji varēja pārbaudīt savu precizitāti arī tādās individuālajās disciplīnās, kā šautrbols, šāviens ar pneimatisko šauteni un 1 minūtes un 77 sekunžu gulēšana.

Lai padarītu šo dienu spilgtāku un atmiņā paliekošu, katram pasākuma dalībniekam bija iespēja apciemot Ingūnas Semules sietspiedes darbnīcu, kurā novada jaunieši apdrukāja stilīgus maisiņus ar uzrakstu – Rēzeknes novada jaunietis! Bet ar to radošās izpausmes nebeidzās, pateicoties Kristīnes Rimšas pacietībai, katram novada jaunietim bija iespēja tikt pie interesanta hennas zīmējuma.

Lai devītā Rēzeknes novada Jaunatnes diena “Kuļturņiks Sprūževā” jauniešiem paliktu atmiņā ilgāku laiku, liels un radošs paldies jāsaka māksliniecei Viktorijai Grappai, kura izveidoja oriģinālu foto sienu, pie kuras jauniešiem bija iespēja iemūžināt gan komandas bildes, gan arī selfijus.

Paldies arī Rēzeknes Sarkanā krusta komandai, kura pasākuma laikā pārbaudīja jauniešu zināšanas un veiklību atdzīvināšanas punktā.

Liels paldies jāsaka T/C “Sjuzanna”, kurš turpina atbalstīt Rēzeknes novada jauniešus. Šis pasākums nebija izņēmums, aktivitāšu laikā bija iekļauta arī “T/C “Sjuzanna” modes un stila erudīcijas spēle”, kurā aktīvi piedalījās Rēzeknes novada jaunatnes centri un aktīvākie jaunieši no gandrīz visiem Rēzeknes novada pagastiem un pagastu apvienībām.

Jaunatnes dienas noslēgumā tradicionāli notika kvasa dzeršanas sacensības, kur tika noskaidroti “Kvasisti”, kā arī ēšanas sacensības, kurās tika noskaidrots “ātrākais ēdājs”.

Liels paldies Griškānu pagasta pārvaldei, jaunatnes lietu speciālistam Igoram Isupovam, brīvprātīgajiem un Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistiem, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā un īstenošanā!

Atsevišķs liels paldies sporta spēļu tiesnešu un palīgu komandai, bez kuriem grūti būtu iedomājamas jaunatnes dienas aktivitātes un sporta spēles!

Tiekamies desmitajās Rēzeknes novada Jaunatnes dienā 2020, bet līdz tam turpinām aktīvi darboties, radoši strādāt un pārsteigt jauniešus ar jaunām un iedvesmojošām idejām!

Līga Bistrova,
Rēzeknes novada Jaunatnes lietu speciāliste

Tel.29121139

DSC_4560DSC_4574 DSC_4606 DSC_4612 DSC_4649 DSC_4658 DSC_4673 DSC_4676 DSC_4680 DSC_4699 DSC_4743 DSC_4805 DSC_4883 DSC_4896 DSC_4988

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0