Jaunatnes diena Pušā

Publicēts 17.07.2014
Jauniešu diena Pušā

Lieli un mazi velosipēdi, trīsriteņi un citi riteņi – ar šādiem „braucamrīkiem” Rēzeknes novada svētku ietvaros notiekošajā Jaunatnes dienā mazi un lieli Pušas pagasta iedzīvotāji devās uz transportlīdzekļu sezonas atklāšanas parādi „Gāzi greidā”.
Pirms parādes gājiena dalībnieki piedalījās divās radošajās darbnīcās, kurās katram no dalībniekiem bija jāizgatavo rota sev – lielas vai mazas sarkanas lūpas, ūsas, tauriņi, brilles, cepures un kaklasaites. Līdz ko sevis izrotāšana bija beigusies, dalībnieki piedalījās arī fotosesijā, kur modeļu lomā iejutās Daniela Paplavska, Sintija Elizabete Ratnika, māsas Sintija un Luīze Poplavskas, Armands un Amanda Afanasjevi, Arta Zuja, Keita Litke, kā arī viņu vecāki un vecvecāki. Savukārt otrajā darbnīcā dalībniekiem bija jāizrotā arī savi spēkrati, ar kuriem vēlāk viņi devās parādes braucienā un piedalījās stafetēs. Jāsecina, ka lielākajai daļai dalībnieku sirdij tuvāki bija rotājumi košās krāsās  — krāšņas lentas, taureņi un smaržīgi ziedu pušķi, kā arī krāsainu papīra virteņu puduri. Kā atzina darbnīcas dalībniece Daniela Paplavska, „ir vasara, tāpēc arī gribas krāsainu, gribas kaut ko darīt. Ziema ir tas laiks, kad neko negribas.”

Šāds pasākums Pušā tika rīkots jau otro gadu pēc kārtas, to ir paredzēts rīkot arī turpmāk.

 

Mārīte Krasnobaja
Pušas tautas nama vadītāja

Jauniešu diena PušāJauniešu diena PušāJauniešu diena PušāJauniešu diena Pušā 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0