Jaunatnes inventāra un aprīkojuma iegādes projekta rezultāti

Publicēts 01.07.2019

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātajā konkursā – par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2019. gadā tika iesniegti 28 projekti no kuriem 25 tika atbalstīti. Konkursā piedalījās novada skolas, skolu pašpārvaldes, bērnu un jauniešu centri, interešu centri, biedrības un tautas nami.

Projektu konkursā tika atbalstītas idejas: galda spēles, robotikas aprīkojums, virtuves aprīkojums, apskaņošanas sistēma, skrituļslidas, novusa galds, futbola vārti, skatuves tērpu iegāde un cita veida inventāru.

Projekta mērķa grupas, kurām paredzēts inventārs un aprīkojums galvenokārt ir jaunieši un novada iedzīvotāji.

Līga Bistrova,
Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciāliste

 Projektu konkursa rezultāti

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0