Jaungada telpu futbola turnīrā 1.vietu iegūst apvienotā Rēzeknes novada BJSS un Rēzeknes SK “Progress” meiteņu komanda

Publicēts 08.01.2015

2.-3. janvārī Rēzeknes Robežsardzes koledžā norisinājās starprobežu  Jaungada telpu futbola turnīrs sievietēm, kuru organizēja Rēzeknes sporta klubs “Progress” sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolu. Piedalīties turnīrā tika uzaicinātas sieviešu futbola komandas no Latvijas un Lietuvas.

2001.gadā dzimušo meiteņu un vecāku sieviešu grupā piedalījās 5 komandas no Rēzeknes pilsētas (Rēzeknes BJSS, Optimists), Rēzeknes novada (Progress/Rēzeknes novada BJSS) un Lietuvas (Ukmerge I,II).
Saskaņā ar nolikumu turnīrs norisinājās pēc telpas futbola noteikumiem, izspēlējot apļa sistēmu.
Finālspēles par trešo vietu  tika aizvadītas starp Rēzeknes BJSS komandu un Robežsardzes komandu “Optimists”. Ar neizšķirtu rezultātu 2:2 noslēdzās komandu spēle, pēc kuras sekoja pēc spēles sitienu sērija. Rēzeknes BJSS komanda ar 3 precīziem raidījumiem vārtos pārspēja komandu “Optimists”, kuras futbolistes realizēja 2 sitienus. Rezultātā turnīra tabulā Rēzeknes BJSS komandai 3.vieta.
Finālspēles par pirmo un otro vietu norisinājās starp Lietuvas komandu “Ukmerge I” un  apvienoto Rēzeknes sporta kluba “Progress” ar Rēzeknes novada BJSS audzēkņu  komandu “Progress/ Rēzeknes novada BJSS”. Spraigā spēle noslēdzās ar rezultātu 0:1. Uzvaru izcīnīja un 1.vietu Jaungada telpu futbola turnīrā sev nodrošināja “Progress/Rēzeknes novada BJSS” komanda. Savukārt Lietuvas komandai “Ukmerge I” godam izcīnītā 2.vieta.

Komandas “Progress/ Rēzeknes novada BJSS” sastāvā spēlēja: Evija Medinika, Enija Dervenika, Evita Ivanova, Baiba Medinika, Viktorija Adijāne, Diāna Novikova, Laura Sondore, Alīna Vasjkova, Anastasija Fjodorova, Karīna Balalaika, Elīna Spridzāne.
Komandas treneri : Igors Derjagins, Anatolijs Izmailovs, Vjačeslavs Golubevs.

Turnīra labākās spēlētājas titulu ieguva Anastasija Fjodorova, Laura Sondore (Progress/Rēzeknes novada BJSS),  Sintija Strankale (Rēzeknes BJSS), Kristīna Kudrjavceva (Optimists),  Emilija Kaselite  (Ukmerge I),  Vika Stundžite (Ukmerge II).

Skaistāko vārtu autore Līga Skutāne, Rēzeknes BJSS komandas spēlētāja.

Arnita Poiša
Rēzeknes novada BJSS metodiķe

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0