Jaunieši iepazīst Ozolmuižas pagastu

Publicēts 02.07.2015

Sākoties vasaras brīvlaikam, Ozolmuižas jaunieši savu brīvo laiku pavada dažādi – izmanto iespēju ilgāk pagulēt, kāds cits savukārt spēlē datorspēles, bet ir arī jaunieši, kuri trīs reizes nedēļā dodas velobraucienā pa Ozolmuižas mazāk zināmajām vietām. Šādi izbraucieni ļauj iepazīt pagasta tālākos nostūrus, kurus ikdienas gaitās jaunieši neapmeklē, kā arī tā ir lieliska iespēja uzturēt sevi fiziskā un sportiskā formā.

Dodoties, kārtējā izbraucienā, vidējais ceļa posms, ko jaunieši nobrauc ir 20 km. Laika apstākļi nespēj ietekmēt ne velobrauciena laiku, ne arī maršrutu, skolēni ar stingru nostāju dodas katrā iecerētajā izbraucienā.

Jaunieši ir apmeklējuši arī blakus pagastu – Sakstagalu, Sondorus, Sokolovku, Ciskādus un Ozolaini.

Līga Bistrova

Foto Līga Bistrova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0