Jaunieši — te ir darbs!

Publicēts 10.05.2017

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā 8. maijā sākusies skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA īstenotajos “Nodarbinātības pasākumos vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi. 

Pasākums tiks īstenots no 2017. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

Piesakies vasaras nodarbinātībai ŠEIT: https://www.nva.gov.lv/jauniesi/

Reģistrācijai nepieciešamie dokumenti – personu apliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte). Reģistrējoties skolēnam jāizvēlas tas reģions, kurā viņš vēlas strādāt vasaras brīvlaikā!

Elektroniski reģistrēties pasākumam skolēni varēs līdz pat 2017. gada 17. augustam, tādejādi visi skolēni, kas vēlēsies piereģistrēties dalībai pasākumā, to varēs izdarīt.

Atgādinām, ka skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots, un iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka reģistrēto skolēnu daudzums pārsniedz piedāvāto darba vietu skaitu! 

Vairāk info: http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=571

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0