Jaunieši tiek aicināti pieteikties neformālajām apmācībām par uzņēmējdarbību

Publicēts 20.07.2019

Kā jau ierasts, katru gadu jauniešiem ir iespēja piedalīties neformālajās apmācībā “Kļūsti par uzņēmēju 3” , kas šogad norisināsies trešo gadu pēc kārtas. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu. Apmācības tiks organizētas, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm. Tā ir vienreizēja iespēja jauniešiem no 16 līdz 20 gadu vecumam iepazīties tuvāk ar uzņēmējdarbību, iegūt jaunus draugus un kontaktus, uzzināt, kā tas ir būt uzņēmējam, kā arī aprunāties ar esošiem uzņēmējiem, lai uzzinātu visas nianses, kas jāzina uzsākot savu uzņēmējdarbību.

Pieteikties neformālajām apmācībām ir iespējams līdz 31. jūlijam. Šogad apmācības norisināsies tuvāk dabai, Lūznavas pagasta “Priedkalnēs”, viesu mājā pie Ismeru – Žogotu ezera. Precīzu atrašanās vietu var aplūkot nolikumā.

Dalība apmācībās ir bez maksas.

Neformālās apmācības organizē izglītības – uzņēmējdarbības kontaktpunktu komercdarbības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Dalībniekiem jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa līdz 31. jūlijam uz e-pastu sanita.zunda@rezeknesnovads.lv. Apmācību nolikums un pieteikuma anketa  pieejama www.rezeknesnovads.lv.

Vietu skaits ierobežots.

Informācijai: Sanita Zunda 25740422, sanita.zunda@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0