Jauniešu neformālās apmācības “Iedvesmo darīt!”

Publicēts 25.05.2017

Jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projekta “Iedvesmo darīt!” (3 aizraujošas dienas dzīvei, darbam un izaugsmei Rēzeknes novadā) ietvaros tiek izsludināta dalībnieku pieteikšanās aizraujošām triju dienu neformālām apmācībām Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolā. Pasākuma dalībnieki spēlēs, pētīs, radīs, brauks, veidos, fantazēs, nopietni strādās, iepazīsies, dejos un atpūtīsies. Aicinām pieteikties 14 – 16 gadus jaunus, atraktīvus, sportiskus, darboties gribošus jauniešus. Neformālo apmācību norises vieta L.Rancānes Makašānu amatu vidusskolā, laiks – no 28.06.2016. līdz 30.06.2017. Tuvāka informācija pie projekta koordinatora Oskara – tālr.: 26858175, e-pasts: oskars.krukovskis@saskarsme.lv.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0