Jauniešu neformālās apmācības Mākoņkalna pagastā

Publicēts 12.07.2017

Mākoņkalna pagastā no 4. jūlija – 7. jūlijam tika īstenots Rēzeknes novada atbalstītais nometņu un neformālo apmācību projekts ”Es sveiks“. Piedaloties neformālajās apmācībās, Rēzeknes novada jauniešiem tika dota lieliska iespēja gūt pirmos iespaidus par militāro dienestu. Neformālajās apmācības piedalījās 15 Mākoņkalna pagasta jaunieši vecumā no 13 līdz 20 gadiem.

Apmācības bija lieliska iespēja iepazīt robežsargu darbu, mācības, pienākumus, kā arī pašiem iemēģināt roku šaušanā. Apmācību laikā viesojāmies Rēzeknes robežsardzes koledžā, Grebņevas robežkontroles punktā, Airsoft simulācijās spēlē. Apmācības uzmundrināja vairākus jauniešus padomāt par iespēju pēc vidusskolas absolvēšanas savu turpmāko dzīvi saistīt ar militāro dienestu .

Mairita Broliša,
Mākoņkalna pagasta centra “Strops”vadītāja

IMG_0927 IMG_0958 IMG_1070

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0