Jauniešu vasaras nometnes un neformālās apmācības Rēzeknes novadā

Publicēts 10.05.2019

Tuvojas vasara, vēl palicis tikai brītiņš nokārtot pēdējos eksāmenus un varēs doties atpūtā. Vasaras periodā Rēzeknes novada jauniešiem ir iespēja piedalīties nometnēs vai neformālajās apmācībās. Noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem 2019. gadā.

Šī gada nometņu tēma ir nacionālā identitāte un patriotisms. Neformālo apmācību sezonā tiks realizētas tādas neformālo apmācību idejas, kā veselīga dzīvesveida pasākumu popularizēšana bērnu un jauniešu vidū, izdzīvošanas prasmju apgūšana āra vides apstākļos, latviešu rakstu zīmju analizēšana, iepazīšanās ar karjeras iespējām Rēzeknes novadā, kā arī uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana, izmantojot gan formālās, gan arī neformālās izglītības metodes.

Rēzeknes novada jauniešu neformālās apmācības un nometnes, kuras plānots realizēt laika posmā līdz 1. novembrim. Esi aktīvs, iesaisties un pavaditi savu brīvo laiku saturīgi un lietderīgi.

Līga Bistrova,
Rēzeknes novada Jaunatnes lietu speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0