Jauniešus rosina apgūt radošo uzņēmējdarbību

Publicēts 21.07.2016

Rēzeknes novada jaunieši vecumā no 15 līdz 22 gadiem tiek aicināti piedalīties neformālajās apmācībās „Radošā uzņēmējdarbība”, kas norisināsies Ūdens tūrisma attīstības centrā „Bāka” no šī gada 15. augusta līdz 19. augustam. Apmācību ietvaros jauniešiem tiks organizētas ekskursijas pie jaunajiem uzņēmējiem, kuri savu vaļasprieku ir pārvērtuši par biznesa ideju.

Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību Latgalē, izveidojot video materiālu Latgales reģiona uzņēmējdarbības popularizēšanai.

Dalība apmācībās ir bezmaksas, dalībnieki nodrošina nokļūšanu līdz apmācību norises vietai. Dalībniekiem jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa uz lobs.biedriba@gmail.com e-pastu. Pieteikšanās atvērta no nolikuma publicēšanas brīža un noslēgta 13. augustā.

Dalībniekiem tiek paziņots par uzņemšanu apmācībās elektroniski.

Informācija par apmācībām: Apmācību nolikums un pieteikuma anketa pieejama www.rezeknesnovads.lv ;

Apmācības atbalsta: Rēzeknes novada pašvaldība, Dricānu pagasta pārvalde, Stružānu pagasta pārvalde, Gaigalavas pagasta pārvalde, biedrības ”LOBS” , SIA „Latgales dāzrzeņu loģistika”, SIA „LESKO-N”, SIA „Trīs lāči”, SIA „Ozoli” ,SIA „Ausmeņa kebabs ” ŪTC BĀKA, Ilze Čudare, Sanita Zunda, Sietspiedes darbnīca „Pleķis”.

Informatīvais tālrunis : 28670203 (Ingūna)

Nolikums
Pieteikuma anketa

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0