Jautrā sporta diena Dricānos

Publicēts 26.07.2017

22. jūlija rīts Dricānos iesākās saules apspīdēts, kas vēstīja, ka būs jautra sporta diena. Dalībnieku šogad bija necerēti daudz-38. Neizpalika arī prāvs pulciņš līdzjutēju.

Dalībnieki iesildījās viktorīnā “Zyni voi guodoj!”, kurā vajadzēja atbildēt uz dažnedažādiem jautājumiem par Dricānu pagastu. Sporta dienas dalībniekiem bija iespēja sevi parādīt veiklībā, izturībā un saliedētībā. Divas stundas aizritēja nemanot. Līdzjutēji (dalībnieku mammas un vecmammas) darināja balvas visiem svētku dalībniekiem –tie bija pašdarināti krāsaini ziedi. Noslēgumā visi pulcējās birztalas estrādē uz kopīgu maltīti un apbalvošanu. Nobaudījuši garšīgo Dricānu putru, mazie devās uz laukumu blakus kultūras namam, kur viņus gaidīja piepūšamās atrakcijas vairāku stundu garumā. Jautrā sporta diena bija izdevusies! Liels paldies jaukajai pavārītei Marijai par garšīgo putru un paldies Keitijai par nesavtīgu atbalstu sacensību norisē.

Genovefa Jonāne,
Dricānu KN vadītāja 

Foto: Keitija Kindzule

IMG_4287 IMG_4293 IMG_4294 IMG_4298 IMG_4313 IMG_4616

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0