Jēgpilna komunikācija sociālajos tīklos- kā to panākt

Publicēts 27.12.2018

20. decembrī Rēzeknes novada pašvaldībā zālē notika seminārs par digitālo mārketingu – “Jēgpilna sociālo mediju komunikācija: tendences, rīki un ieteikumi valodu barjeras mazināšanai”.

Seminārā tika diskutēts par tādām tēmām kā sociālo mediju lietojums Latvijā un pasaulē, izrunājot auditoriju atšķirības, pārrunātas sociālo mediju tendences- kas aktuāls sociālo mediju vidē; kas jāņem vērā komunicējot. Tika analizēti komunikācijas kanāli un to specifika, sniegti ieteikumi kanālu izvēlē. Svarīgs noteikums veiksmīgai komunikācijai un mērķu noteikšana un tēmu izvirzīšana. Lai izprastu, cik veiksmīga ir darbība tīklos, nozīmīgs ir sociālo mediju monitorings – kā uzzināt, ko par mums runā.

Pēdējos gados arvien vairāk cilvēku ieklausās tā dēvēto sociālo mediju viedokļu līderu teiktajā, un lektors ieteica izmantot līderu vārdus un prasmes, lai sasniegtu augstākus rezultātus.

Semināra auditorija- novada pašvaldības, pagastu darbinieki, novada uzņēmēji, kas aktīvi izmanto sociālos tīklus sava biznesa un aktivitāšu reklāmai. Tāpat komunikācija sociālajos tīklos ir interesanta jebkuram iedzīvotajam, jo sociālie tīkli- Facebook, Instagram, Twitter, ir kļuvuši par ikdienas lietu daudziem cilvēkiem visā pasaulē, un sasniegt jauniešu auditoriju bez sociālo tīklu lietošanas nav iespējams.

Semināru vadīja lektors Vilhelms Meisters, sociālo mediju nodaļas vadītājs @ WRONG Digital. Viņam ir deviņus gadu pieredze zīmolu sociālo mediju komunikācijā, strādājot ar tādiem klientiem kā Swedbank, LMT, Neste, Latvijas Valsts Meži, Riga Black Balsam. V.Meisters vada septiņu cilvēku komandu, kas nodrošina sociālo mediju komunikāciju zīmoliem Latvijā un Baltijā, izstrādā sociālo mediju stratēģijas, rada un pārvalda digitālās kampaņas, konsultē un sniedz lekcijas par jēgpilnu sociālo mediju komunikāciju.

Seminārs tika organizēts projekta CRISCO “Reģionu krustcelēs-iedzīvotāju līdzdalības vietējās kopienas dzīvē veicināšana, lai palielinātu Kohēzijas politikas efektivitāti” “Crossroad of the Regions-fostering involvement of all citizens in local life to improve social cohesion” ietvaros. Projektā darbojas astoņu Eiropas valstu pašvaldības no Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes un Slovēnijas.

Diāna Selecka, Intas Rimšānes foto

crisco logocrsico

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0