Jēkabpils atklātajā turnīrā novusā „Ziemassvētku kauss 2018” veiksmīgi startē Rēzeknes novada sportisti

Publicēts 11.12.2018

Ziemassvētku noskaņās Jēkabpilī otro Adventi sagaidot, 8. decembrī notika Jēkabpils atklātais turnīrs novusā personām ar īpašām vajadzībām “Ziemassvētku kauss 2018”. Kopā piedalījās 39 dalībnieki no dažādiem Latvijas novadiem, kas papildināja savu pieredzi un praksi šajā sporta veidā. Rēzeknes novadu pārstāvēja Invalīdu un viņu draugu apvienība “Impulss” četru cilvēku sastāvā. Kā jau ierasti, arī šoreiz tika iegūtas godalgotas vietas.

Starp sievietēm ratiņkrēslā 1. vietu ieguva Marina Bīvainīte (Aizkraukle), 2. vietu – Dzintra Igaune (Rēzeknes novads), 3. vietā – Margita Kanopka (Tukums). Starp vīriešiem ratiņkrēslā 1. vietu ieguva Madars Zālītis (Engure), 2. vietu – Valdis Laganovskis (Rēzeknes novads) un 3. vietu – Artis Kalnciems (Tukums). Sieviešu kategorijā godalgoto 1. vietu ieguva Rita Ahentāle (Rēzekne).

Priecīgus, gaišus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus, kā arī teicamus sportiskus panākumus Jaunajā 2019. gadā!

Invalīdu un viņu draugu apvienība “IMPULSS”

20181210_102730 (1032 x 774)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0