Jekaterina Smirnova – Latvijas 2019. gada čempione G-12 vecuma grupā šahā

Publicēts 18.03.2019

Skolēnu pavasara brīvdienu laikā no 2019. gada 11.-15. martam Rīgas Šaha skolā pie šaha spēļu galdiņiem sēdās 50 zēni, bet Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā to pašu darīja 65 meitenes, lai līdz 15. martam noskaidrotu Latvijas čempionus kopumā 11 kategorijās (5 zēniem un 6 meitenēm), un sadalītu ceļazīmes uz pasaules un Eiropas čempionātiem. Meiteņu turnīrs notika pēc FIDE noteikumiem un Šveices sistēmas, 7 kārtās, laika kontrole – 90 min.+30 sek. katrai dalībniecei līdz partijas beigām. G-12 grupā spēlēja 14 meitenes no Rīgas, Kuldīgas, Jēkabpils un Rēzeknes novada. Galveno kausu un Latvijas čempiona titulu ar 6 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja Rēzeknes novada BJSS audzēkne Jekaterina Smirnova (I. sporta kl., treneris Anatolijs Jasinskis,), otro vietu ar 5,5 punktiem ieguva Ieva Valeine (I. sporta kl., treneris Jānis Valeinis, Rīgas Šaha skola), un 3. vietā ar 5 punktiem palika Melānija Jansone (I. sporta kl., trenere Vija Rožlapa, Rīgas Šaha skola). Labāko reitinga pieaugumu uzrādīja Jekaterina (1284) – plus 48,4 punkti. Turnīra rezultātus var aplūkot interneta mājas lapā www.chess-results.com Anatolijs Jasinskis, Rēzeknes novada BJSS šaha treneris

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0