Jums ir ideja? Aicinām sadarboties!

Publicēts 24.09.2014

Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļa meklē inovatīvas, drosmīgas idejas, lai veicinātu uzņēmējdarbību novadā un piesaistītu Eiropas Savienības finansējumu. Viena no attīstības idejām, kuru jau drīzumā plāno īstenot Rēzeknes novada pašvaldība, sadarbībā ar uzņēmējiem, ir Ančupānu meža parka un kartodroma teritorijas labiekārtošana iedzīvotāju atpūtai un jaunu pakalpojumu sniegšanai.

Ja Jums ir ideja, kādam būtu jāizskatās Ančupānu meža parkam un kartodromam nākotnē, ja vēlaties sadarboties ar pašvaldību, īstenojot arī savas biznesa idejas, aicinām tikties ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītāju Annu Jaudzemu sev piemērotā laikā un pārrunāt nākotnes ieceres (iepriekš piesakot tikšanos pa tālr. 64607197 vai e-pastu: anna.jaudzema@rezeknesnovads.lv, darba dienās no plkst. 8.00-16.30, Rēzeknes novada domes ēkā – 3. stāvā, 32. kabinetā, Atbrīvošanas al. 95A, Rēzekne).

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja uzklausīs arī jebkuras citas uzņēmējdarbību veicinošas idejas, kuras ir svarīgas un aktuālas Rēzeknes novadam, un kuru ieviešanā pašvaldība varētu piedalīties, īstenojot atbalstošus projektus. Uz sadarbību!

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0