Jūnijs Kaunatas jauniešu centrā “Buras”

Publicēts 04.07.2019

Jūnijs Kaunatas jauniešu centrā pavadīts gardi un jautri. Pie mums viesojās Oksana Beinaroviča un vadīja meistarklasi mazajiem saldummīļiem. Kopā gatavojām kūku no pirmajiem dārza labumiem – rabarberiem. Katrs dalībnieks praktiski piedalījās kūkas tapšanā un apguva kulinārijas pamatprasmes. Meistarklase tika noslēgta ar kūkas degustāciju un tasi piparmētru tējas.

Prāta asināšanai un lietderīga laika pavadīšanai tika rīkots galda spēļu turnīrs. To apmeklēja paši zinātkārākie bērni. Prāta veiklība tika pārbaudīta sešās galda spēlēs. Tika noskaidroti trīs labākie, ātrākie un veiklākie. Visi turnīra dalībnieki tika pie saldām balvām.

Pašlaik jauniešu centrā ir apmetusies vardīšu saime. Šo Ligitas Jokstes-Bogdanovas kolekciju varēs aplūkot līdz 22. jūlijam.

19. jūnijā devāmies uz Jaunatnes dienu Griškānu pagastā Sprūževā un piedalījāmies nestandarta stafetēs. Lai gan valdīja liels karstums, diena bija izdevusies! Stafetes tik tiešām bija neparastas – šaušana ar loku, futbols ar aizsietām acīm, nokļūšana pāri dīķim ar sērfinga dēli, pirmās palīdzības sniegšana u.c.

Pirmais vasaras mēnesis tika nosvinēts ar kokteiļu ballīti uz kuģa “Buras”. Minējām mīklas, darinājām aksesuārus fotosesijām un arī tos pielietojām, kā arī pagatavojām saldējuma kokteiļus!

Paliec sveiks, jūnij! Esi sveicināts, jūlij!

P.S. Varam pačukstēt, ka jūlijs ir sagatavojis neparastus, aizraujošus un vēl nebijušus pasākumus!

 

Informāciju sagatavoja jauniešu vasaras darba prakses dalībniece Ilze Verpakovska

20190611_162604 20190613_121427 20190613_123629 20190628_133342 20190628_152739

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0