Kāda ir pasaka, ko stāsta PET pudele?

21.03.2016

Vide un tūrisms

17. martā SIA ,,ALAAS’’ Rēzeknes bērnu bibliotēkā organizēja svinīgu pasākumu, kura laikā apbalvoja konkursa ,,Pasaka, ko stāsta PET pudele!’’ uzvarētājus.
Konkursam tika iesniegti 45 radoši, ļoti skaisti, brīnišķīgi darbi! Prieks, ka tukšās PET pudeles tika nevis izmestas sadzīves atkritumu konteinerā, bet gan ieguva otru dzīvi – pārtapa pasaku varoņos! Sadarbojoties bērniem, vecākiem un skolotājiem tika izveidots Zīļuks, ziloņi, Zelta zivtiņas un pat Zelta zirgs, Šreki, Jēriņš Šons, pūķis, bitīte un daudzi citi pasaku varoņi.
Pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar ALAAS diplomiem un balvām.
Pēc tam pie bērniem ieradās ALAAS lācis - Šķirotājs, kurš izstāstīja pasaku par divām plastmasas pudelēm, lai bērni labāk saprastu, ka laimīga un priecīga ir tā plastmasas pudele, kurai cilvēki palīdz atkal pārtapt noderīgā lietā. Tas ir iespējams tad, kad cilvēki atkritumus šķiro. Lācis Šķirotājs stāstīja un rādīja bērniem, kā pareizi saplacināt PET pudeli, pirms to izmest konteinerā plastmasai. Visi bērni mācījās placināt pudeles, lai pēc tam iemācītu to darīt saviem vecākiem un vecvecākiem.
Pasākuma noslēgumā visi devās apskatīties izveidoto darbu izstādi. Tur visus gaidīja bibliotēkas lācītis Rūcītis, kurš palīdzēja bērniem atrast savu darbiņu un labprāt nofotografējās ar mazajiem konkursantiem.
Līdz 8. aprīlim konkursa darbu izstāde ir apskatāma Rēzeknes bērnu bibliotēkā, nāciet un apskatiet!
 
SIA ,,ALAAS’’
 

Click to listen highlighted text!