Kaimiņu pagastu zemledus makšķerēšanas cienītāji sacentās par lielāko zivi

Kultūra

Uz Adamovas ezera ledus norisinājās zemledus makšķerēšanas sacensības starp Vērēmu, Lendžu un Bērzgales zemledus makšķerēšanas cienītājiem. Sacensībās piedalījās 25 dalībnieki; izveidojot piecas komandas ( četras komandas no Vērēmiem, kā arī apvienotā Lendžu - Bērzgales komanda). Sacensības ilga trīs stundas.
Komandu ieskaitē:
1. vieta “Adamovas keiši” (Vērēmi) 4,029 kg
2. vieta “Opā” (Vērēmi) 2,655 kg
3. vieta “Iņ un Jaņ” (Lendži-Bērzgale) 2,137 kg
Individuālajā ieskaitē:
1. vieta Jānis Masaļskis (Vērēmi) 1,872 kg
2. vieta Aldis Strangats ( Vērēmi) 1,707 kg
3. vieta Deniss Berezovskis (Vērēmi) 1,692 kg
Sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar kausiem, medaļām un balvām. Paldies Lendžu pagasta pārvaldei un tās vadītājam Voldemāram Deksnim par sagādātajām balvām individuālajā ieskaitē; par garšīgajiem speķa pīrādziņiem un sulīgajiem āboliem.
Savukārt vērēmieši un pārvaldes vadītājs Vladimirs Bistrovs paturēja tiesības uz balvu fondu komandu ieskaitē. Specbalvas saņēma jaunākā sacensību dalībniece Agate Opincāne no Lendžiem un makšķernieces - daiļā dzimuma pārstāves - Biruta Opincāne, Līga Latiševa-Čudare un Vija Vaišle. Sacensībās “Ātrākais urbis” uzvarēja vērēmietis Aigars Rudzišs. Lielāko zivi "nocopēja" Nikolajs Smirnovs no Vērēmiem (0,177 kg).
Liels paldies Jadvigai Šnepstei par zivju zupu, ar kuru tika cienāti visi sacensību dalībnieki. Paldies “Azarkrostu” saimniekam Valdim Svikšam par atļauju izmantot viņa īpašumu sekmīgai sacensību norisei. Lai “NE ASAKAS” arī nākamgad!
Sacensību galvenā tiesnese Sarmīte Strupoviča