Karlsons, labā feja un daudz prieka bērniem: Bērnības svētki Strūžānos

Publicēts 12.06.2019

Ja bērnam jautātu, kas viņam patīk vislabāk, tad, droši vien, atbildes būtu visdažādākās – konfektes, saldējums, karuseļi, plunčāšanās ezerā, multenes….Saliekot visu kopā, iznāk skaists un mīļš vārdiņš BĒRNĪBA. 8. jūnijā divpadsmit mazie strūžānieši, kuri sasnieguši četrus gadiņus, kopā ar saviem krustvecākiem, vecākiem, draugiem un ciemiņiem svinēja Bērnības svētkus!

Uz svētkiem bija ieradies Karlsons, kuram vajadzēja „uzpildīt degvielu” ievārījuma burciņas vai konfekšu saujas izskatā, lai grieztos propellers. Kad vajadzīgo daudzumu saldās „degvielas” tomēr neizdevās sadabūt uzreiz, Karlsons sauca palīgā labo Feju, kura stāstīja gan jumta lidonim, gan bērniem, ka jebkura vēlēšanās piepildās daudz ātrāk, ja mākam burvju vārdiņus – Lūdzu un Paldies.

Viss tomēr beidzās veiksmīgi. Karlsons tika pie ievārījuma burciņas, bet mazie gaviļnieki pie izšūpošanās Bērnības šūpolēs, dāvanām un draugu apsveikumiem. Ar skanīgām dziesmām bērnus sveica Arnita Mazure, bet ar jautrām dejiņām – Strūžānu KN pirmsskolas vecuma deju grupiņa „Asortī”.

Bērnības svētku prieku izbaudīja Katrīne Bikovska, Daniils Kakajončiks, Evelīna Korkla, Gabriela Kuzmane, Agnese Laizāne, Eduards Lamba, Madara Rancāne, Baiba Razgale, Ksenija Roslova, Marianna Silagaiļa, Diāna Stolere un Gints Obermans.

Pēc tam gan paši gaviļnieki, gan citi bērni četru stundu garumā varēja izlēkāties milzīgajā piepūšamajā atrakcijā, kas bija novietota skolas stadionā, braukāt ar velokartiem un mest lielās šautriņas.

Svētki izdevās! Lai šīs pozitīvās sajūtas un sirsnīgie mirkļi paliek bērnu atmiņā kā superīgs piedzīvojums!

Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja

Autores foto

IMG_20190608_131534 (1441 x 1081)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0