Kaunatā atklāts āra trenažieru laukums

Publicēts 01.09.2017

Augusta beigās Kaunatas pagastā blakus Kaunatas jauniešu centram tika atklāts āra trenažieru laukums. Tagad ne tikai Kaunatas pagasta jaunieši, bet arī visi Kaunatas pagasta vingrotgribētāji varēs izmantot sešus lieliskus āra trenažierus.

Trenažieri tika iegādāti un trenažieru laukums tika labiekārtots, pateicoties Nacionālajai apvienībai, Rēzeknes novada pašvaldībai un Kaunatas pagasta pārvaldei.

Āra trenažieru laukuma atklāšanas pasākumā piedalījās Nacionālās apvienības, Rēzeknes nodaļas līdzpriekšsēdētājs Māris Igavens, vēlot kaunatiešiem kļūt vēl sportiskākiem, bet Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs savā uzrunā pateicās visiem, kas piedalījās šī projekta realizēšanā. Āra trenažieru laukuma atklāšanas pasākumā sportists Ivo Seņkāns rādīja paraugdemonstrējumus, kā pareizi izmantot trenažierus un dalījās savā pieredzē. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja saņemt individuālas konsultācijas par veselīgu un sportisku dzīvesveidu.

Paldies visiem, kas piedalījās šī projekta realizēšanā. Esiet aktīvi un nāciet vingrot!

 

Ligita Jokste – Bogdanova,
Kaunatas jauniešu centra vadītāja

2 3 5 8

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0