Kaunatā nosiltināta sporta halle

Publicēts 20.02.2018

Kaunatas sporta halle tiek nemitīgi noslogota, jo skolēni un pagasta iedzīvotāji labprāt pavada brīvo laiku, nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm gan mācību stundu laikā, gan arī darbdienu vakaros. Tomēr janvārī bija uz laiku jāatceļ šī nodarbe, jo zālē notika siltināšanas darbi, ko sponsorēja SIA „ITERA Latvija” valdes priekšsēdētājs Juris Savickis. Kaunatas vidusskolas sporta halles siltināšanas darbu veikšanai tika piešķirti 5354 eiro.

Nu jau sportotāji ir atgriezušies telpās un apgalvo, ka ir ievērojami uzlabojumi siltuma ziņā: 15 grādu vietā ir 19. Tādējādi tiek nodrošināta veselīga vide. Paldies sponsoram!

Sagatavoja Ināra Paramonova

Foto -Vladimirs Likovs

kaunata_sporta_halle1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0