Kaunatā par godu Latvijas simtgadei iestādīta ceriņu aleja

Publicēts 21.09.2018

Šogad visa Latvija svinēs valstiskuma 100 gadus, tāpēc tiek īpaši padomāts par dāvanu izvēli. Katram gribas atstāt ko paliekošu. Pie Kaunatas vidusskolas ir tapusi nākotnē ziedoša dāvana – ceriņu aleja: katra klase ir iestādījusi savu ceriņu, daļiņu no savām mājām, savas apkārtnes.

Prezentācijas laikā katra klase bija sagatavojusi kādu dzejoli par ceriņiem, jo tradicionāli ceriņa zieds saistās ar laimi: pieclapītis, sešlapītis….divpadsmitlapītis. Arī skolas direktore Alīna Gendele, idejas autore, un Kaunatas pašvaldības vadītājs Sergejs Bašmakovs iestādīja savu ceriņu.

Paies gadi un gadu desmiti, skolēni absolvēs skolu, bet ceriņi paliks….kā liecība viņu priekiem un bēdām, veiksmēm un neveiksmēm, kā liecinieki sekmīgam eksāmenam, pirmajai mīlestībai un katram skolas zvanam.

 

Ināra Paramonova

DSC_0004 DSC_0006 DSC_0087 DSC_0089 DSC_0090

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0