Kaunatas pagasta jauniešu centrā īstenots jaunatnes inventāra iegādes projekts „ Nāc un piedalies ”

Publicēts 01.10.2015

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības un Kaunatas pagasta pārvaldes atbalstam, Kaunatas pagasta jauniešu centrā „ Kontaktligzda ” tika īstenots jaunatnes inventāra iegādes projekts.

Projekta mērķis bija veicināt un dažādot Kaunatas ciema jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas. Jauniešu centrā iepriekš iegādātais inventārs ir vairāk paredzēts āra aktivitātēm. Telpām paredzēts un jauniešu centrā ir galda futbols, galda hokejs, novuss un citas galda spēles. Lai piesaistītu jauniešu uzmanību un veicinātu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu ir nepieciešams kaut kas jauns, kas jauniešus interesētu.Veicot aptauju jauniešu vidū, noskaidroju, ka viņi labprāt vēlētos, ka jauniešu centrā būtu gaisa hokejs un biljards.

Tāpēc projekta ietvaros tika iegādāts Gaisa hokeja galds Astrodisc Airhockey un Biljarda galds Buffalo Hustler Rookie Pool.

Iegādātais inventārs sekmēs jauniešu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizēs Kaunatas jauniešu centra darbību. Veicinās jauniešu līdzdalību, jo tiks organizēti turnīri gan starp vietējiem jauniešiem, gan tiks pieaicināti jaunieši no citiem jauniešu centriem. Jaunieši ne tikai iemācīsies divas jaunas galda spēles, bet arī attīstīs savas komunikācijas spējas, veicinās līdzdalību un būs jauki pavadījuši brīvo laiku.

 

Ligita Jokste – Bogdanova
Kaunatas jauniešu centra” Kontaktligzda” vadītāja

speles bilj biljards gaisa hok 11

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0