Kaunatas skolēni dzejas dienās veido ziedu paklājus

Publicēts 25.09.2018

Lai arī dzeja mums apkārt ir visu cauru gadu, septembris literatūras pasaulē ir īpašs, pateicoties Rainim, kurš ar savu redzējumu ir pacēlis latvisko pasaules izpratni tik augstā līmenī, ka rudenī mēs tā īpaši uzsveram dzejisko. Parasti tiek rīkoti dažādi dzejas lasījumi, aicināti ciemos dzejnieki, apmeklēti dzejnieku muzeji, īpaši Raiņa dzīvesvietās.
Šogad Dzejas dienu laikā Kaunatas vidusskolā klases tika aicinātas veidot ziedu un augļu kompozīcijas dzejas rindu ietvarā. Tā nu saulainajās rudens dienās, kad saule vēl tik bagātīgi dāvāja savus starus, skolas un TN priekšā zālājā tapa krāsainas gleznas gan ar Raiņa, gan Aspazijas, gan Aleksandra Puškina, gan citu dzejnieku rindām.
Dzejas dienās Raiņa muzejā Berķenelē notika skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš” 2.-12. klasēm, kurā piedalījās arī Kaunatas vidusskolas 4.a klases skolniece Amanda Kudle (skolotāja Regīna Katkovska) un 5.a klases skolēns Raivis Kovaļevskis (skolotāja Ināra Paramonova) ar Raiņa dzejoļiem.

Ināras Paramonovas teksts

Vladimira Likova foto

dzeja2dzeja1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0