Kaunatas skolēni meklē savu dzejoli

Publicēts 09.10.2016

Jau vairāk nekā pusgadsimtu septembris ir dzejas mēnesis, visā Latvijā notiek Dzejas dienas. Septembra nogalē arī Kaunatas vidusskolas sākumskolas skolēniem sadarbībā ar skolas bibliotēku Dzejas dienu ietvaros notika dzejas konkurss – “Mans dzejolis”.

Ar savām dzejas rakstīšanas prasmēm dalījās: 2.a klases skolēni – Elizabete Lopareva, Raitis Logins, Edgars Rusakovs ( klases audzinātāja Regīna Katkovska); 3.a klases skolēni – Anastasija Aleksandroviča, Anastasija Petrova, Aleksandrs Fjodorovs, Arina Maslobojeva, Raivis Kovalevskis, Ričards Raitis Mikelis (klases audzinātāja Rita Spruzevnieka); 4.b klases skolēni – Jaroslavs Popovs, Alesja Ogorodnikova, Nataļja Melne, Olga Salmina, Arina Šantareva, Roberts Vincukovs, Žanna Platova, Diāna Stepiņa, Liza Popova (klases audzinātāja Oksana Ščukina – Kilaitene). 4.a klases skolēni un klases audzinātāja Guna Savicka piedāvāja savu kopdarbu.

Dzejoļos bērni atspoguļoja gada laiku krāšņumu, mīlestību pret dzīvniekiem, dabu, ģimeni. Topošos dzejniekus vērtēja visa klausītāju auditorija. Pēc klausītāju aptaujas īpaši tika godāti 2.a klases skolēni – Elizabete Lopareva, Raitis Logins, Edgars Rusakovs. Visi konkursa dalībnieki tika apbalvoti ar simboliskām medaļām, dāvaniņām. Pēcpusdiena noslēdzās ar jautrām dziesmām un dejām.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par paveikto darbu un gandarījumu!

Kaunatas vidusskolas bibliotekāre Alla Silova

IMG_7174 IMG_7177 IMG_7178 IMG_7181 IMG_7183 IMG_7186 IMG_7192

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0