Kaunatas skolēni piedalās RTA erudīcijas spēlē

Publicēts 08.04.2019

Vai ir iespējams uzzināt, cik zinošs ir skolēns? Protams! Kaunatas vidusskolas 10.-12.klašu skolēnu erudīciju pārbaudīja RTA studējošo padome. Studenti Diāna, Justīne un Sandis viesojās Kaunatas vidusskolā 27.martā ar akadēmijas sagatavoto erudīcijas spēli.

Skolēni ar bažām gāja uz spēli. Kā veiksies spēlē, nezinot tās tematu? Uzdevums tika paveikts izcili! 12.klases komanda ‘’Džindžeri’’ ieguva 1.vietu un dosies uz lielo starpaugstskolu erudīta finālu Rēzeknē. Fināls būs nopietns. Tajā piedalīsies ne tikai vecāko klašu vidusskolu audzēkņi, bet arī studenti no dažādām Latgales augstskolām.

Kopumā savu erudīciju pārbaudīja 6 komandas no Kaunatas vidusskolas. Skolēni ieguva ne tikai jaunas zināšanas, bet arī riskēja, piedaloties šajā spēlē, un uzzināja par RTA studiju iespējām.

Līnas Šlapakova

Lindas Keiseles foto

kaunata1 kaunata2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0