Kaunatas Tautas namu vadīs Gunta Paulāne

10.10.2016

Kultūra

Noslēdzoties atklātajam konkursam par vakanto tautas nama vadītāja amatu, Kaunatas pagasta pārvalde uzņem savā kolektīvā jaunu darbinieku. No 10. oktobra Kaunatas tautas namu (TN) vadīs Gunta Paulāne. Iepriekšējā Kaunatas TN vadītāja Nellija Vasijleva turpinās darbu Kaunatas 1. bibliotēkā.
Kaunatas pagasta komisija saņēma sešu pretendentu iesniegumus, no kuriem pieci saņēma uzaicinājumu uz interviju. Komisijas sastāvā darbojās pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, Kaunatas jauniešu centra vadītāja Ligita Jokste-Bogdanova, Kaunatas vidusskolas direktore Skaidrīte Ūzuliņa, Kaunatas PII vadītāja Sandra Viša un Kaunatas pagasta konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Ēriks Silovs. Komisijai nebija viegli izšķirties, jo visi pretendenti bija izglītoti un zinoši, komunikabli, darboties griboši, radoši jauni cilvēki no Rēzeknes novada un pilsētas. Savu viedokli par pretendentiem izteikt tika aicinātas Kaunatas pagasta TN pašdarbības kolektīvu vadītāja Aina Silova, konsultatīvās padomes locekle Aija Kuzminska un biedrības “Rāzna Plus” priekšsēdētāja Janīna Kairiša. Izvērtējot iesnieguma dokumentus un apspriežot intervijas iespaidus, komisija vienprātīgi pieņēma lēmumu virzīt apstiprināšanai darbā Guntu Paulāni.
Nākamā Kaunatas TN vadītāja nāk no Kaunatas pagasta, ir nodibinājusi ģimeni un pozitīvi noskaņota darbībai pagasta kultūras jomā. Gunta absolvējusi Rēzeknes Augstskolu un ieguvusi bakalaura akadēmisko grādu filoloģijā, darba pieredzi guvusi tūrisma un apkalpošanas sfērā, kā arī Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldē.
Gunta brīvi pārvalda trīs svešvalodas, lietišķās dokumentācijas un biroja darbību, projektu rakstīšanu, ir pieredze pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Mācoties Kaunatas vidusskolā, aktīvu dalību ņēma skolas pašpārvaldē, deju kolektīvā un korī. Studiju laikā piedalījās teātra kopas darbībā. Aizraujas ar literatūru, kulināriju, ir aktīva dabas izzinātāja.
Kaunatas pagasta pārvalde