Kaunatas vidusskolas 12. klase gūst panākumus E- klases konkursā „ Mēs varam labāk”

Publicēts 10.06.2014

Kaunatas vidusskolas 12.a klase šogad piedalījās E-klases un Skolas Dienas rīkotajā konkursā “Mēs varam labāk”, kurā piedalījās 5483 klases no visas Latvijas. Savā klašu grupā kaunatieši ieguva godpilno 2.vietu, panākot vislielāko sekmju progresu. Konkursa noslēguma rezultāti tika publicēti 4. jūnija laikrakstā “Diena”. 12. jūnijā klase dodas uz “Kino Citadele” Rīgā, 13. janvāra ielā 8, kur notiks konkursa noslēguma pasākums – lielā apbalvošana un kopīga filmas “Melnā feja Malefisenta” noskatīšanās. Pasākumu vadīs mūziķis Arstarulsmirus (ex Gustavo), kā balvu kaunatieši saņems arī kino biļetes uz Multikino un boulingu.
Paldies Kaunatas pagasta pārvaldei un Kaunatas vidusskolas direktorei par sniegto atbalstu un iespēju aizbraukt uz šo pasākumu.
Vairāk par konkursu var lasīt: http://www.e-klase.lv/lv/isceli/konkursi/mes-varam-labak/.

Eļa Astiča
12.a klases audzinātāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0