Kaunatas vidusskolas audzēkņi apmeklē Rēzeknes Augstskolu

Publicēts 05.06.2014

30. maijā 15 Kaunatas vidusskolas 5. klases skolēni un skolotāja Ināra Paramonova ciemojās Rēzeknes Augstskolā (RA). Skolēniem bija iespēja aplūkot RA studiju korpusu Atbrīvošanas alejā 115, risināt atjautības uzdevumus, sacensties veiklībā, kā arī uzzināt par tām specialitātēm, kuras var apgūt augstskolā.

Bērni apmeklēja „stūRA aprites tELPU”, uzdeva jautājumus studentiem un ieskatījās RA izstāžu zālē, konferenču zālē un auditorijās. Klases audzinātāja I. Paramonova ir absolvējusi RA 1997. gadā. Viņa atzīst, ka augstskolas izaugsme ir acīmredzama. „Šobrīd Rēzeknes Augstskola ir kļuvusi ļoti pievilcīga, studentiska, tāda, kurā gribas atgriezties, uzturēties. Ļoti pozitīvi novērtēju tās zināšanas, kuras saņēmu, savulaik studējot Humanitārajā fakultātē, tāpēc arī savus skolēnus mudinu iepazīt augstskolu savlaicīgi. Tas nekas, ka viņi ir pabeiguši tikai 5. klasi, viņiem jāsaprot, ka augstskolā var apgūt daudz dažādas profesijas. Ceru, ka šī ekskursija liks viņiem aizdomāties par savu nākotnes izvēli,” ar cerībām pauda I. Paramonova.

Ekskursijas noslēgumā skolotāja 5. klases skolēniem pasniedza liecības, vēlot labas sekmes arī turpmākajās mācībās. Mazie kaunatieši pozitīvi novērtēja augstskolā pavadīto laiku un izteica vēlmi apmeklēt arī citus RA pasākumus.

Ikviens interesents, kurš vēlas apmeklēt RA, var pieteikties ekskursijai pa tālruni 26656553 vai e-pastu san@ru.lv.

Nāciet ciemos uz Rēzeknes Augstskolu!

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,
RA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0