Klušu ģimene kopā ar Valsts prezidentu iedegs Ziemassvētku egli

Publicēts 03.12.2015
Foto: Raimonds Kaļva

Klušu ģimene no Rēzeknes novada Kantinieku pagasta kā viena no 16 Latvijas stiprajām, talantīgajām un kuplajām ģimenēm 9. decembrī dosies pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, lai piedalītos tradicionālajā Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Rīgas Rātslaukumā. “Man ir patiess prieks turpināt iepriekšējo Latvijas prezidentu iedibināto tradīciju un pirmssvētku gaisotnē tikties ar ģimenēm, kuras ir savstarpēja atbalsta, uzticības un nesavtīgas mīlestības paraugs un iedvesmas avots daudziem citiem,” aicinot ģimenes uz svinīgo pasākumu, uzsvēra Valsts prezidents.

Klušu ģimenes tētis Jānis strādā par meistaru Latvijas Elektriskajos tīklos, mamma Anna strādā Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā par mūzikas skolotāju. Ģimenē aug trīs meitiņas – Luīze, Žanete un Katrīne. Luīze mācās Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 3. klasē, Žanete mācās Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 1.klasē, savukārt četrgadīgā Katrīne apmeklē Sakstagala pagasta Uļjanovas pirmsskolas izglītības iestādi “Skudriņa”.

Ģimene sevi apliecinājusi, kā aktīvu, darbīgu, sabiedrisku gan pagasta dzīvē, gan novadā, veicinot ģimenes vērtību popularizēšanu. Visa ģimene kopā muzicē folkloras kopā “Kolnasāta” – piedalījušies gan Dziesmu svētkos, gan folkloras festivālā ,,Baltica”, gan citos pasākumos. Mamma dzied Sakstagala sieviešu vokālajā ansamblī. Bez muzicēšanas, ģimene aktīvi piedalās dažādos sporta pasākumos – pagasta sporta spēlēs, skriešanas maratonos. Vasaras periodā ģimene ar divriteņiem apceļo savu pagastu, uzturot gan sportisko formu, gan izzinot pagasta vēsturiskās vietas, gan izbaudot skaisto dabu.

Meita Luīze apmeklē sporta deju pulciņu, ir piedalījusies gan skatēs, gan sacensībās, kur ir ieguvusi godalgotas vietas. Bez sporta dejām Luīze ievingrina soli tautu dejās un izloka balsi skolas ansamblī. Meitas Žanete un Katrīne cenšas neatpalikt no vecākās māsas – arī viņas aktīvi piedalās skolas pulciņos un bērnudārza rīkotajos pasākumos. Klušu ģimene ir saliedēta, darbu mīloša, kopā ceļo pa Latvijas skaistākajām vietām, kopā patīk ne tikai atpūsties, bet arī strādāt, sakopjot mājas apkārtni.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0