Komiteju sēdē par Ozolaines pagasta pārvaldes vadītāju nolemts virzīt Edgaru Blinovu

Publicēts 14.11.2013

14.novembrī Rēzeknes novada pašvaldības Teritoriālās pastāvīgās komitejas un Teritorijas attīstības, plānošanas, tautsaimniecības, vides un infrastruktūras jautājumu pastāvīgās komitejas sēdē tika skatīts jautājums par Ozolaines pagasta pārvaldes vadītāja amata kandidāta apstiprināšanu. Uzklausot 1.kārtā tālāk virzīto pretendentu – Guntara Skudras un Edgara Blinova – atbildes uz deputātu uzdotajiem jautājumiem, kā arī redzējumu par Ozolaines pagastā tālāko attīstību, komisijas locekļi lēma uz domes sēdi 21.novembrī virzīt apstiprināšanai E.Blinova kandidatūru. Jāatzīmē, ka vēl pirms tam – 20.novembrī pulksten 18.00 – Ozolaines pagasta pārvaldē notiks iedzīvotāju tikšanās ar pagasta pārvaldnieka amata kandidātu Edgaru Blinovu.

Uzziņai: Edgars Blinovs dzimis un audzis Rēzeknes novada Ozolaines pagastā. Mācījies Liepu pamatskolā, pēc tam – Rēzeknes 2.vidusskolā un Dagdas arodvidusskolā studiju programmā „Kārtībnieks”. Augstāko izglītību ieguvis Rēzeknes Augstskolā, pabeidzot bakalaura programmu „Jurists” un maģistrantūras programmu „Tiesību zinātnes”. Šobrīd E.Blinovs strādā Rēzeknes domes Pilsētas saimniecības pārvaldē par juristu. E.Blinovs ir biedrības „Latgolys entuziastu grupas „Biļdis”” priekšsēdētājs. Lielākā brīvā laika aizraušanās E.Blinovam ir filmu veidošana – viņš ir režisējis filmas „Latgolys laikadečs” un „Vīna vosora deļ vysu”.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0