Koncerts mīļajai māmiņai Rikavas kultūras namā

Publicēts 15.05.2018

Labus, siltus vārdus ir jāprot pasacīt vienmēr, taču Mātes diena ir vēl viena iespēja katram pateikties savai mammai, vecmāmiņai par gādību un nesavtīgām rūpēm kopš pirmā dzīves mirkļa līdz pilnbriedam.

Pagājušajā sestdienā Rikavas kultūras namā izskanēja sirsnīgs koncerts veltīts māmiņām un vecmāmiņām.

Māmiņu sirdis visvairāk aizkustina bērnu sagatavotie priekšnesumi, un mīļas bučas. To visu savām māmiņām un vecmāmiņām sarūpēja Rikavas kultūras nama un Strūžānu kultūras nama pašdarbnieki. Mijoties dziesmām, dejām, dzejoļiem un sirsnīgiem vārdiem, tika veidots koncerts .Pēc tā vecāku acīs varēja redzēt prieku un sirsnību, arī prieka asaras.

Koncerts izdevās, pateicoties mazajiem māksliniekiem un skolotājiem, kuri viņus sagatavojuši.

Paldies visām māmiņām un vecmāmiņām, kuras šajā dienā varēja ierasties uz šo pasākumu!

Inese Vērdiņa,
Rikavas kultūras nama vadītāja

IMG-20180512-WA0019IMG-20180512-WA0040

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0